5. kolo Navigačního poháru Petra Tučka

Aeroklub & letiště ve Slaném zve všechny navigační letce a jejich fanoušky na 5. kolo Navigačního poháru Petra Tučka, které budeme pořádat v sobotu 17. 7. 2021. V případě nepříznivé předpovědi počasí bude v pátek večer vyhlášen náhradní termín (neděle nebo následující víkend).
Stravování zajištěno, pro přenocování & parkování prosím kontaktujte vedení klubu (pí Kateřina Vojtová +420 736 779 937, akslany@volny.cz).
Přílety v den soutěže: do 9:00 LOC
Briefing: 9:30 LOC
Soutěž je vypsána pro rekreační i sportovní třídu a všechny zájemce prosíme o včasnou registraci na http://ppt.laacr.cz. Uzávěrka registrace na soutěž: v pátek 16. 7. 20:00LOC.
Podle přihlášených posádek bude v pátek večer připravena startovní listina, aby soutěž mohla proběhnout bez zbytečných prostojů. Přihlášku určitě pošlete i v případě, že Váš přílet není jistý! Je možné přihlášenou posádku v sobotu ze startovní listiny škrtnout, ale není možné do ní doplnit posádku, která dorazila nepřihlášená. Takové posádky budou zařazeny na konec seznamu a není garantováno jejich vyhodnocení v den soutěže.
Startovné činí 150,-/os. pro předem přihlášené a 200,-/os. pro nepřihlášené posádky.
Ředitel soutěže: Karel Mündel, tel. 602 698 816

I letos bude HANGÁR PÁRTY!
Můžete se tak hned po soutěži těšit na grilování, čepování a klábosení až do pozdních večerních hodin.
Přespání na místě bude možné. Pro slabší povahy je pár míst k dispozici v klubovně, pro odolnější je spousta místa ve vojenském stanu, který poskytne přístřeší stejně jako loni. No a otrlí cestovatelé mohou samozřejmě přespat pod křídlem, jak to mají nejraději!
Těšíme se na Vás!
Za AK Slaný – Kačka

Mohlo by se vám líbit...