Seznamovací lety

Pokud byste se chtěli seznámit s krásou letu nad Polabskou nížinou, okolím řeky Ohře či Berounky, vidět z výšky Říp, soutok Labe s Vltavou, pevnost Terezín nebo hrady Hazmburk, Karlštejn, Křivoklát a vyzkoušet si tak, zda je pro vás létání zábavou, zda se vám nedělá špatně a vyzkoušet si, jak se letadlo řidí, tak pro vás máme:

Seznamovací lety na ultralehkém motorovém letadle Vampír. Na stejném, na kterém pak probíhá výcvik.

Hodina letu vás přijde na 2400,- Kč včetně DPH.

Seznamovací lety na dvoumístném větroni K7 nebo Marianne.

Tyto lety jsou zejména vhodné pro zájemce o výcvik na větroních. Probíhají v okolí Slaného a jsou v rozmezí 30 a vice minut. Podle počasí.

Cena seznamovacího letu na kluzáku je 700,- Kč. Obsahuje vyvlečení kluzáku do výšky cca 1000 m a následně vlastní let s využíváním stoupavých proudů.

Budete-li mít zájem sami, nebo jako dárek pro svého partnera či kamaráda, neváhejte nás kontaktovat na tel. +420 736 779 937.

Seznamovací lety slouží zájemcům o výcvik ke zjištění, zda pro ně let v malém sportovním letadle není překážkou tak, aby to nezjistili až po absolvování 45 hodin teoretické přípravy. Uvedené ceny jsou nákladové. Jsme nevýdělečná zájmová a sportovní organizace.